Про ШКОЛУ

Телефони

          (04641)2-13-80 - заступники директора
          (04641) 2-17-37 - кабінет інформатики

          (04641)2-18-92 - директор

E-mail

ripky_school_2@mail.ru

Сайт

sofr2.at.ua

Відео про школу

https://www.youtube.com/watch?v=E3zTq2iqPzU

https://www.youtube.com/watch?v=XNzC7ZK3aos

 

Адреса 

15000,

Чернігівська обл.,

смт. Ріпки,

вул. Пирогова, 5

 

  • Шляхами наших досягнень

В літо 1990 на землі названій предками Купрієвка, де ніс у сиву давнину свої бурхливі колись води древній Мотуз, де плодоносили сади, осяяні Божою благодаттю, був зведений священний храм науки. І нарекли його Ріпкинською середньою загальноосвітньою школою № 2. І виходять із славного храму цього мудрі отроки, що несуть золоте зерно освіченості на благо Вітчизни своєї.
Школо! До тебе звертаємось своїми думками і мріями. Святе, добре, цінне — те, що зростила ти в наших душах, завжди повертається до тебе добрими вчинками, справами, високими досягненнями тих, чиї перші кроки були зроблені в твоїх надійних, теплих, доброзичливих стінах .
15 років ти виводила за поріг випускників і давала їм настанови на подальше життя. Виконуючи ці настанови, вони ставали професійними вчителями, лікарями, юристами, соціальними працівниками, відомими спортсменами, а найголовніше — гарними людьми.
Свої перші вдалі кроки випускники зробили саме тут, в рідній школі. Навчаючись, вони розв’язували задачі, писали диктанти, виконували вправи, вчили теорію і намагались на практиці використати свої знання, але серед всіх завжди знаходились такі, що прагнули більшого. Саме вони ставали гордістю школи, створювали їй ім’я, а школа назавжди запам’ятала їх.
Багато хто з випускників обрали для себе професію педагога і повернулись в рідну школу колегами своїх колишніх наставників. Це медалісти школи Шпеко Світлана, Савенко Оксана, Мельниченко Наталія, Карпенко Людмила, випускник 1991 р. — Протченко М.В, 1996 р. —Мальковець Н.В., Шевченко О.А., 1997 р. — Бобровник Л.А., 2001 року — Коленіченко Н.М., Шупило С.В. До цих імен можна додати ще багато тих, хто для себе обрав професію вчителя.
Перші великі перемоги у районних і обласних предметних олімпіадах дали поштовх до вибору майбутньої професії.
І місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури в 1992 році зайняла Пономаренко Ірина, яка працює вчителькою української мови та літератури в одній з Ніжинських шкіл. Переможець обласного туру олімпіади з географії (1996 р.) Новак Андрій обрав професію вчителя біології та хімії. Лауреат другої премії обласного туру олімпіади з біології Атрощенко Яна навчається в НУМА і готується стати лікарем, щоб свої знання і душевне тепло, отримане від вчителів, дарувати людям.
Коваленко Дмитро — переможець обласного туру олімпіад з ДПЮ (2003 р.) обрав професію правозахисника і зараз навчається в юридичному коледжі.
Нинішні учні школи, наслідуючи традиції кращих випускників, мають високі досягнення не тільки в районних, а й в обласних турах предметних олімпіад, загальноукраїнських олімпіадах та конкурсах

  • Серед переможців районного туру предметних олімпіад завжди буває багато учнів школи. 
  • Свої класи, кабінети, майстерні, зали представила школа для можливості кожному своєму учневі реалізувати свої таланти, здібності, бажання.
  • Позаурочна робота дітей за різними напрямками приносить свої плоди. В школі реалізуються програми екологічного, правового, військово-патріатичного виховання.

Переможцями обласного конкурсу на краще озеленення класу стали учні 6-А класу. Переможцем різноманітних етапів змагань районного туристичного зльоту стала наша команда.Але не тільки навчання дітей є важливою метою роботи школи.
Видатний педагог С.Ф. Русова говорила: “ Нова школа кладе собі за головну
мету – збудити, дати змогу виявлятися
самостійним творчим силам дитини.”
В нашій школі створені всі умови для реалізації творчих здібностей учнів.
Так у 2003 році, об’єднавши зусилля всього колективу творчих вчителів , створено художньо-естетичний центр.
Усе прекрасне, що нас оточує має велику виховну силу. “Спілкування дітей з мистецтвом, — як казав видатний педагог В.О. Сухомлинський, — робить їх чистішими, кращими і емоційнішими”.
Мистецтво вчить дітей чуйності, порядності, збагачує їх духовно, а разом з набутими практичними навичками готує до повноцінного життя. Саме тому різні напрямки роботи художньо-естетичного центру дають змогу розкритися творчим здібностям учнів.
Участь у виставці, присвячній 80-річчю Ріпкинського району, відмічена грошовою премією “За кращу дитячу творчість”.
Успіхи мають юні виконавці школи.

Славна талантами своїми земля Ріпкинська… І розквітають ці таланти в стінах твоїх, рідна школо!
Для успішної роботи художньо-естетичного центру обладнано приміщення театральної студії, музичний і танцювальний класи, актовий зал школи, розрахований на 250 місць, завжди готовий прийняти шанувальників всіх видів мистецтв.
Завжди високими були показники спортивних досягнень твоїх, школо, вихованців. А зараз всі з нетерпінням чекають все нових і нових успіхів від тих, хто свої перші спортивні кроки робив, навчаючись в школі, а зараз — на шляху до найвищих сходинок спортивного олімпу. Це Рубіс Сергій — майстер спорту, чемпіон світу з боксу серед юніорів за версією ІВF,.
Дубоносов Віталій — неодноразовий чемпіон України з легкої атлетики, майстер спорту, в 2005 році був учасником чемпіонату світу з легкої атлетики, який проходив у Фінляндії.
Його 200 метрова дистанція естафети по-справжньому для тебе, школо, стала черговою перемогою.
А починалось все тут — в твоїх спортивних залах.
І зараз тут мужніють і зростають майбутні чемпіони. 
За словами Б.Гейтса: “Діти часто досягають успіхів, якщо їх заохочуть дорослі.” Від переконань вчителя, його світогляду, педагогічного таланту й майстерності, його вміння передавати свої знання та формувати в своїх вихованцях життєво активну позицію, залежить те, яким виросте нове покоління.
І справді, живе і процвітає наша школа завдяки людям, які живуть і працюють задля неї, задля нас. Наші вчителі - приклад для нас, бо ніколи не зупиняються на досягнутому. Підвищення свого професійного рівня вони спрямовують на користь і розвиток школи. 
Навчати, вчитись і творити - головне кредо наших вчителів. Традиційними для школи є проведення щорічних заходів: творчого конкурсу «Калейдоскоп цікавих справ», до Дня матері – звітний концерт учнівського та вчительського колективів «Людина починається з добра». Незабутніми і яскравими всі шкільні заходи стають завдяки співпраці вчителів і учнів
 

  • Ми завіряємо тебе, школо, що гідно пронесем через все життя твою науку. А ти і далі даруй дітям своє тепло і радість!